Запрошуємо на Семінар «Екосистема інновацій в Дніпрі Monoceros»
April 17, 2019
І знову маємо проекти – переможці!
April 22, 2019

Підписано Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з ГС «Ліга оборонних підприємств України»

       Сьогодні відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою підписант Голова правління - Володимир Ставнюк та ГС Ліга оборонних підприємств України підписант генеральний директор Ясинський Олександр.
       Сторони домовилися про двостороннє співробітництво для успішного розвитку оборонної промисловості України, інвестиційних процесів між Україною та країнами світу,
       Нагадаємо, що у 2017 році Україна інвестувала в ОПК майже 400 млн. грн з державного бюджету, у 2018 році фінансування ОПК збільшилось у 8 разів - до 3,2 млрд. гривень.
        У 2019 році фінансування складе 2,4 млрд. гривень.
        Україна розпочала створення виробництва корпусів для боєприпасів калібрів від 100 до 155 міліметрів на Державній компанії “Артем”. Такими технологіями виробництва володіють лише кілька країн у світі – США, Туреччина, Китай, Південна Корея та Україна!
        На державному конструкторському бюро “Луч” завершене створення серійного виробництва за проектом “Вільха” з дальністю ураження понад 100 кілометрів. Розпочато серійне виробництво комплексу протикорабельних крилатих ракет “Нептун”. Ракета розробляється для використання з трьох платформ: корабельного, наземного і повітряного
базування.
        Відчутно посилили роль приватного сектору ОПК в постачані сучасного озброєння для Збройних сил. З 30% у 2016 році до близько 70% у 2018 році.

LigaOboronPdpr5
LigaOboronPdpr2
LigaOboronPdpr4
LigaOboronPdpr3