Шість типів мислення, які потрібні для створення інноваційних проривів.
2019-07-19
10 найдорожчих брендів у світі 2019 року
2019-07-22

Підписано Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між ДІФКУ та Kyiv Logistics School

Сьогодні в Державній інноваційній фінансово-кредитній установі відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між ДІФКУ та Kyiv Logistics School.
Під час підписання Володимир Ставнюк голова правління ДІФКУ та Vira Dobachevska обговорили спільні напрямки діяльності у сфері інноваційного та інвестиційного розвитку бізнесу та підтримки стартапів.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа утворена з метою здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності, а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки, підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції.

Фонд підтримки винаходів – експериментальний проект який реалізується Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою та передбачає організацію та проведення на конкурсних засадах відбору проектів, пов’язаних із створенням та/або використанням винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної, творчої діяльності, для державного стимулювання, а також визначення та прийняття рішення про переможців зазначеного відбору.
Діяльність Kyiv Logistics School націлена на рішення бізнес завдань учасника Школи, фокус під час навчання – це не просто інформування, а вбудовування необхідних бізнес навичок і розширення усвідомленості, а в результаті – підвищення продуктивності і ефективності учасників і рішення задач їх специфіки бізнесу. – https://kyivlogisticsschool.com