Пишаємось інтелектуальним потенціалом нашої країни
2019-11-05
В рамках міжнародного форуму Innovation Market 2019 відбулась панельна дискусія “Джерела фінансування інноваційних проектів”
2019-11-06

Підписано Меморандуму між Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, ТзОВ «Сократ Девелопмент» та CARIS Corp., про проект зі створення інфраструктури для електромобілів

Сьгодні на IV Міжнародному Форумі Innovation Market відбулося підписання Меморандуму між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою, ТзОВ «Сократ Девелопмент», Україна та CARIS Corp., Південна Корея, про проект зі створення інфраструктури для електромобілів.
Під час підписання меморандуму представники української делегації ознайомили корейських партнерів з політикою інвестування, наявними економічними проектами і перспективами інвестицій в різні сектори української економіки.

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа сподівається, що співробітництво та партнерство між двома країнами – Південною Кореєю та Україною – буде плідним та результативним !

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа висловлює щиру подяку нашим партнерам – українській компанії ТзОВ «Сократ Девелопмент» та корейському представництву CARIS Corp. за суттєвий внесок у розвиток та розбудову економіки нашої Держави!

Деталі у відео: https://www.facebook.com/246393309048172/posts/992109964476499/