Робоча зустріч з надзвичайним і повноважним послом України в КНР
2020-01-27
Pitch Day #1 – змагання новаторів
2020-01-27

Підписання мемрандуму про співпрацю та взаєморозуміння з компанією IC1101 INDIA

Під час підписання меморандуму із власниками компанії Яна Підлісна передала вітання від Володимира Ставнюка Голови правління ДІФКУ та висловила сподівання щодо плідної та результативної інвестиційної співпраці між Установою та представництвом індійської компанії IC1101 INDIA – SINBEX.

Адже платформа SINBEX утворена з метою підтримки та просування перспективних стартапів на міжнародних ринках. Компанія надає цифрові програми для реалізації усього спектру завдань стартапу, а також повний набір необхідних послуг задля масштабування компаній на глобальних ринках.

Слід зазначити, шо також SINBEX надає уряду підтримку в створенні інкубаційних центрів у всіх провідних коледжах і університетах Східної Європи за допомогою цифрової програми за індивідуальним замовленням.

На зустрічі заступниця голови правління ознайомила представників компанії із фінансовими інстурментами підтримки стартапів та проєктів, які надає Установа. Також розповіла присутнім про можливості та основні напрямки у співробітництві ДІФКУ з міжнародними фінансовими організаціями іноземних держав з питань залучення фінансових ресурсів в економіку України і реалізації спільних інноваційних та інвестиційних проектів і програм.
На зустрічі також був присутній Роман Луков начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку.

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа щиро сподівається у перспективній та ефективній взаємодії з компанією IC1101 INDIA! Адже плідне міжнародне співробітництво – важливий та необхідний крок у розвиток та розбудову інноваційної екосистеми нашої Держави!