Pitch Day #1 – змагання новаторів
2020-01-27
Закрита зустріч членів ENERGY CLUB
2020-01-30

Підписання меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння з МІМІР Б2Б ЮА

Сьогодні 28/01/2020 заступниця Голови правління Яна Підлісна підписала меморандум про співпрацю та взаєморозуміння з Джо Егро – генеральним директором компанії МІМІР Б2Б ЮА.

Під час зустрічі в ДІФКУ між сторонами було обговорено можливості співпраці між організаціями для плідного та ефективного розвитку інноваційної економіки України. Також мова йшла про низку надзвичайно перспективних колаборацій та проєктів, кожен з яких -унікальний та важливий для української економіки!
Адже подібні ініціативи створюють передумови для навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері освітньої діяльності, а також в сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій, пов’язаних з охороною здоров’я.

МІМІР Б2Б ЮА – компанія, що залучає членів від українських, ізраїльських і міжнародних компаній, організацій і приватних осіб. Це допомагає забезпечити доступ до широкого спектру управління бізнесу і суспільства як всередині України, так і за кордоном.
А також дає унікальну можливість розвинути розуміння ділових, комерційних, торгових і культурних питань між Україною і Ізраїлем і вирішити нагальні проблеми сьогодення.
Ізраїльсько-українська платформа була створена для просування торговельних та інвестиційних інтересів компаній на значному ринку України, що розвивається по покращенню умов для двосторонньої торгівлі та інвестицій, а також, як правило, просування міцних, дружніх двосторонніх зв’язків.

ДІФКУ в свою чергу супроводжує інноваційні та інвестиційні проекти і програми, здійснює контроль за ефективною їх реалізацією, а також залучає кошти, у тому числі іноземні, надає гарантії для фінансування науково-технічних і маркетингових досліджень, науково-технічного пошуку, інноваційних та інвестиційних проектів і програм.
САМЕ ТОМУ ДІФКУ – це Ваш надійний партнер!