ПИШАЄМОСЬ ВІТЧИЗНЯНИМИ СТАРТАПАМИ!
2019-12-27
Компанія EGOTEC пропонує сучасне рішення для управління робочим часом
2019-12-27

Прогнози-2020: що готує нам наступ декади даних?

В основі технологічних досягнень останнього десятиліття лежать величезні масиви даних і обчислювальні потужності для їх обробки. Але в найближчі 10 років на нас чекає ще один стрибок, і поки складно навіть уявити ті нові застосунки і сервіси, які з’являться до 2030 року.

ПРИВЕДЕМО ОСНОВНІ технологічні прогнози наступного року:
– Розширення застосування «розумних» пристроїв
Наступного року нас чекають нові досягнення, і комп’ютери продовжать свій шлях до «самостійності», навчаючись навику самим відновлюватися і вирішувати, коли вони потребують ремонту або огляду фахівцем, самим попереджати поломки і неполадки. Такий сценарій розвитку технологій буде корисним як кінцевим користувачам, так і ІТ-командам, що обслуговують комп’ютерні парки.

-Спрощення управління ІТ – вже починаючи з 2020 року IТ-директори надаватимуть першочергового значення видимості, прозорості даних, інакше їх організаціям не вдасться швидко розробляти і виводити на ринок свої рішення.

-Поширення мультихмарної стратегії – Згідно з прогнозом IDC, до 2021 року понад 90% підприємств по всьому світу використовуватимуть комбінацію, що включає локальні та/або спеціалізовані приватні хмари, декілька публічних хмар та існуючі платформи для забезпечення інфраструктурних потреб.

– Розвиток моделі гнучкого споживання –
у 2020 році продовжать розширюватися можливості гнучкого споживання, моделі SaaS (програмне забезпечення як послуга) і моделі хмарних обчислень, адже вони дозволять оплачувати тільки те, що було використано

Детальніше: https://mind.ua/…/20205674-prognozi-2020-shcho-gotue-nam-na…