Доходи загального фонду держбюджету ЗРОСЛИ на 5,5%
2020-01-15
Український стартап Propertymate потрапив у Techstars Austin та отримав $120 000 інвестицій
2020-01-15

Проведено робочу зустріч із співвласником сервісної IT-компанії DemiGos

Сьогодні у Державній інноваційній фінансово-кредитній установі відбулась зустріч заступниці голови правління Яни Підлісної із співвласником сервісної IT-компанії DemiGos Іваном Дунським.

DemiGos створена з метою допомогти підприємствам і стартапам розкрити весь свій потенціал за допомогою ІТ-рішень. Команда робить проєкти на замовлення для ринків США, Канади, Англії та Європи.
За 4 роки компанія зробила більш ніж 30 проєктів, а в команді на даний момент працює 12 людей.

Наразі, команда зосереджує значну увагу на такому важливому напрямі як імплементація IT-послуги з пошуку медсестер для американських лікарень.

Як зазначає співвласник DemiGos подібні ініціативи для нашої країни можливі за умови створення єдиної платформи із відповідними рівнями доступу та захищеністю, яка могла б бути базовою для усіх лікарень. До того ж , основоположним аспектом є необхідність створення платформи саме на державному рівні.

Під час зустрічі заступниця голови правління Яна Підлісна наголосила, що ДІФКУ – жива форма співробітництва із власниками стартапів, проєктів та винахідниками!
Яна Підлісна також презентувала можливості налагодження співробітництва ДІФКУ із міжнародними організаціями з питань залучення інвестицій та розвитку на міжнародному рівні/
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа щиро бажає плідного розвитку та успіху команді DemiGos у реалізації її планів та стратегії на міжнародних ринках! Ваші ініціативи – дійсно важливі та необхідні для розвитку IT-стартапів та проєктів!