Продовжуємо надавати фінансову підтримку інноваційним проектам!
2019-07-17
Шість типів мислення, які потрібні для створення інноваційних проривів.
2019-07-19

Проведено робочу зустріч з представниками Малої академії наук України

На запрошення Малої Академії Наук України представник Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна-начальник відділу комунікацій та стратегій розвитку 17 липня 2019 р провела зустріч з Оксеном Лісовим, директором Малої академії наук України під егідою ЮНЕСКО;
Михайлом Зуєвим, завідувачем відділу інтелектуальної власності Малої академії наук України під егідою ЮНЕСКО; Віталієм Лісовим, директором бізнес-інкубатору UF Incubator, Іриною Бистровою, керівником мережі тренерів і консультантів UF Incubator.
Під час зустрічі Яна Підлісна передала вітання представникам МАН від Володимира Ставнюка голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, запевнивши їх у нашій повазі та побажала розвитку, постійного руху вперед, опановувати нові наукові вершини в Царині Науки. Також Яна Підлісна презентувала поточний стан діяльності Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, наголосила на важливості та необхідності прийняття участі МАН у Конкурсі Фонду та участі МАН у торгах ДІФКУ щодо надання послуг проектам учасникам ІІ етапу Конкурсу, з подальшою КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЮ.
Під час зустрічі також було обговорено формат участі МАН у Всесвітній Виставці ЕКСПО 2020 Дубаї.
Державна інноваційна фінансово-кредитна дякує Малій Академії Наук України за великий внесок у розвиток освітньої системи, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.
Детальніше про участь у Конкурсі Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку за посиланням: https://www.sfii.gov.ua/fpv/

Лише спільна праця дасть бажані результати!