Запрошуємо до участі у торгах
August 12, 2019
ПРЕС-АНОНС
August 13, 2019

Проведено робочу зустріч з представниками китайського бізнесу

        Сьогодні Володимир Ставнюк голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи провів зустріч з представниками «Китайська корпорація інжинірингу САМС» (China CAMC Engineering Co., Ltd.) (далі CAMC) Ван Пеном – директор по закупівлях Центральна Азія та Європа та Жан Вейом – заступник директора фінансове управління.
Корпорація CAMCЕ входить до групи компаній Китайської національної машинобудівної корпорації (SINOMACH). Компанія САМС була заснована в травні 2001 року та є першою компанією, якій було дозволено випуск нових акцій (IPO) на фондовій біржі після перехідної реформи фондових бірж в Китаї.
Основна діяльність корпорації САМС – генеральний підряд міжнародних проектів, внутрішньодержавне, міжнародне інвестування і торгівля. САМС має багатий досвід в сфері реалізації міжнародних проектів. Варто підкреслити, що компанією China CAMC Engineering Co., Ltd. побудовано маштабний Індустріальний парк у Республіці Білорусь 92 квадратних кілометри, де розташовані 60 резидентів – компаній. На сьогодні вже реалізовано ряд міжнародних проектів за договором генерального підряду «під ключ» і договором на поставку комплектного обладнання. Сфера діяльності САМС охоплює країни і регіони Азії, Африки, Америки і Східної Європи. Діяльність компанії включає в себе промислові та сільськогосподарські об’єкти, об’єкти водного господарства, електроенергетики, транспортні, нафтохімічні об’єкти, а також об’єкти гірничодобувної промисловості. Реалізовані проекти отримали широке визнання і схвалення з боку замовників в різних країнах і регіонах світу.
Також у зустрічі брали участь представники коммпанії Green Bond Investment Co Lisa Yang та Hao Gan.