На запрошення ГО «Українсько-Арабська Ділова Рада» відбулось засідання круглого столу щодо наявного транзитного та інвестиційного потенціалу України
2019-09-04
ПОТЕНЦІЙНІ ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНУ разом з ДІФКУ можливі сьогодні!
2019-09-05

Проведено робочу зустріч з головою ГС Пелетна Асоціація України

Сьогодні до Державної інноваційної фінансово-кредитної установи завітав Володимир Бунецький – голова ГС Пелетна Асоціація України.
Зустріч провела начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку ДІФКУ Яна Підлісна. Під час зустрічі було обговорено питання практичної реалізації іноваційних проектів у галузі альтернативної енергетики. Також були розглянуті питання управління проектами альтернативної енергетики для подолання проблем, що накопичились в енергетичній галузі. Яна Підлісна познайомилася з цікавою та корисною літературою яку презентував Володимир Бунецький у сфері стратегічного планування та управління проектами. Яна Підлісна наголосила, що діяльність Державної інноваційної фінансово-кредитної установи грунтується на найсучасніших підходах у сфері планування та управління проектами в яких поєднуються цільовий та інтегральний підхід, що дає можливість встановлювати цілі розвитку, порівнювати їх з наявними можливостями Установи та приводити їх у відповідність шляхом розробки та ре­алізації стратегій.
Альтернативна енергетика розглядається як сукупність проектів які пов’язані з впровадженням та використанням нетрадиційних та поновлювальних джерел енергії. Ці проекти мають велике значення для реалізації Державної стратегії енергонезалежності України.

       Нагадуємо Вам! Якщо Ви маєте проект який потребує інвестицій заходьте на офіційний сайт Державна інноваційна фінансово-кредитна установа – sfii.gov.ua у розділ “Інновації та інвестиції” – “Подати проект”. І ми Вам знайдемо інвестора!
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа утворена з метою здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності, а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки, підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції, що виробляється на підприємствах галузей національної економіки, захисту та підтримки національного товаровиробника.