Запрошуємо до участі у торгах
2019-07-11
Відтепер вся інформація про державні підприємства доступна у вашому смартфоні!
2019-07-12

Проведено зустріч з представниками компанії Huawei Ukraine

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк  провів зустріч з представниками компанії Huawei Ukraine в Україні- Сеньков Олег директор з продажу та Виталий Матарыкинменеджер зі зв’язків з громадскістю.
Під час зустрічі обговорили можливості співпраці в сфері розвитку інноваційної діяльності інформаційно-комунікаційних технологій та розвитку відкритої індустріальної екосистеми в Україні. Також у зустрічі брала участь Яна Підліснa -начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку ДІФКУ.

Компанія Huawei Ukraine – світовий лідер у сфері інформаційно-комунікаційних технологій активно здійснює інноваційну діяльність в таких напрямках:
Huawei Innovation Research Program (HIRP) фінансує провідні університети та науково-дослідні інститути, що проводять інноваційні дослідження в галузі комунікаційних технологій, інформатики, інженерії та суміжних галузей.
Huawei iLab – це лабораторія інноваційної мережі, яка присвячена вивченню промисловості та екосистеми з точки зору впливу на мережі. Huawei iLab створена для співпраці з партнерами галузі для полегшення бізнесу та технічних інновацій та розвитку відкритої індустріальної екосистеми для кращої взаємодії.