Увага! Ми маємо для Вас хороші новини!
2019-05-29
Проведено перемовини з Президентом Українсько-Арабської Ділової Ради Шейхом Imad Abu Alrub
2019-05-30

Проведено засідання Круглого столу на тему: “Актуальний стан розвитку технологій оборонного та подвійного призначення. Виклики та реалії”

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа спільно з партнерами Лігою оборонних підприємств України організували та провели засідання Круглого столу на тему: “Актуальний стан розвитку технологій оборонного та подвійного призначення. Виклики та реалії”.
Захід відкрили вітальним словом Юрій Бровченко – Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Володимир Ставнюк – Голова Правління ДІФКУ, Юрій Єхануров – Голова Наглядової ради ГС Ліга оборонних підприємств України.
Метою засідання Круглого столу є
формування порядку денного та підготовки рішень для нової влади України у галузі інноваційного розвитку технологій оборонного та подвійного призначення.
Навні актуальні проблеми розвитку ОПК України зумовили формуванню сьогоднішнього комунікаційного майданчику між основними стейкхолдерами ОПК України.У засідані Круглого столу взяли участь органи виконавчої влади, державні та приватні підприємства , науково-дослідні установи, інститути, асоціації та громадські у сфері ОПК України
Удосконалення підходів держави у цій сфері матиме позитивний відбиток на формуванні чіткої та прозорої системи переозброєння сил оборони України, в який питання оперативної підтримки ДКР (дослідно-конструкторських робіт) відіграє вагому роль.
Результати заходу:
1) узагальнення інформації щодо удосконалення державної системи відбору та фінансування технологій оборонного та подвійного призначення;
2) отримання інформації про недоліки сучасного періоду;
3) ознайомлення широкої громадськості та нової влади з досягненнями та реалізованими кроками у даній сфері.
Отже, відповідно до схваленої Урядом Стратегія розвитку оборонно-промислового комплексу України на період до 2028 року передбачає створення умов щодо модернізації і випереджувального розвитку оборонно-промислового комплексу, нарощування його виробничих потужностей для задоволення потреб Збройних Сил та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, а також виробництво конкурентоспроможних на світовому ринку озброєнь і військової техніки.
Основними її цілями є:
інституційна перебудова оборонно-промислового комплексу, що передбачає наявність ефективно функціонуючої на всіх рівнях системи управління оборонною промисловістю;
задоволення потреб українських військових формувань як за рахунок власного виробництва, так і за рахунок імпорту;
розширення експортних можливостей усіх сегментів оборонної промисловості.Лише спільними зусилями будемо мати результати!Долучайтеся!
Не змогли прийти на засідання круглого столу, але маєте пропозиції? Не зволікайте надсилайте на електронну скриньку pidlisna.difku@gmail.com