Підписано договори з операторами надання послуг для учасників другого етапу конкурсу Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку!
July 5, 2019
20 головних причин закриття стартапів: боремося з «упередженням виживання»
July 9, 2019

ПРЕС-АНОНС

Володимир Ставнюк – голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи в складі української делегації на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим​ візьме участь в 1-шому ІНВЕСТИЦІЙНОМУ ФОРУМІ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА “10 років після Праги” який пройде 10-11 липня 2019 року в м. Батумі, Грузія.
Форум “10 Years After Prague” 1ST EASTERN PARTNERSHIP INVESTMENT FORUM є додатковим заходом 16-тої Батумської міжнародної конференції в Грузії. Головним гостем конференції цього року буде президент Ради ЄС Х.Е. Дональд Туск. Міністри країн-членів ЄС та країн Східного партнерства, політичні лідери, міжнародні організації, представники громадянського суспільства та ЗМІ – більше 500 учасників.
Форум, організований спільно з Комісією ЄС, Урядом Грузії та Центром європейського управління та економіки. Під час Форуму будуть обговорювати вплив Програми Східного партнерства Європейського Союзу на інвестиційне середовище шести країн-партнерів (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова, Україна) після десяти років її реалізації, з акцентом на просування європейських інвестицій в країни Східного партнерства в чотирьох ключових секторах:

  • інфраструктура
  • енергетика
  • виробництво
  • сільське господарство

Шість країн спільно представлятимуть 75 мільйонів чоловік і 200 мільярдів євро економіки. Європейський інвестиційний банк і Європейський банк реконструкції і розвитку мають портфелі з більш ніж 1300 проектами на суму 33 млрд. Євро в країнах Східного партнерства.
Детальніше про Форум за посиланням – https://www.eap-events.eu/ehome/eap-investmentforum.eu/home/