У Стенфорді розробили гнучкий сенсор для відстеження роботи організму
August 20, 2019
Сьогодні Володимир Ставнюк особисто подякував прем’єр міністру Держави Ізраїль Биньямина Нетаньяху та подарував пам’ятну відзнаку за вагомий внесок у розбудову інноваційної стартап-екосистеми України!
August 20, 2019

ПРЕМ’ЄР МІНІСТР ДЕРЖАВИ ІЗРАЇЛЬ Benjamin Netanyahu ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКИМИ КОМПАНІЯМИ ЛІДЕРАМИ ХАЙ-ТЕК ІНДУСТРІЇ

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа разом з Посольством Держави Ізраїль в України в рамках візиту Прем’єр Міністра Держави Ізраїль пана Биньямина Нетаньяху  до України спільно організували зустріч з українськими компаніями лідерами на міжнародному ринку ХАЙ-ТЕК індустрій. Почесними гостями Заходу були: Прем’єр – Міністр України Володимир Гройсман, Перший Віце-Прем’єр-Міністр України – Степан Кубів , Віце-прем’єр Міністр України – Геннадій Зубко, Міністр фінансів України – Оксана Маркарова.
Вітальною промовою захід відкрив – Прем’єр Міністр України Володимир Гройсман, зазначивши що обмін досвідом, активізація стратегічних відносин України з Державою Ізраїль є крок до розвитку інноваційних економік обох країн.
Перед початком урочистої частини заходу Володимир Ставнюк – голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи подякував Прем’єр Міністру Держави Ізраїль пану Биньямину Нетаньяху за великий внесок у розбудову інноваційної стартап – екосистеми України, Володимир Ставнюк подарував на добру згадку пану Биньямину Нетаньяху як Оператор Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку пам’ятну відзнаку. Володимир Ставнюк зазначив, що Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку – перший в історії незалежності України Фонд для підтримки винаходів (стартапів) який працює за ізраїльською моделлю.
Прем’єр Міністр Держави Ізраїль Биньямину Нетаньяху прочитав цікаву лекцію для українських бізнес-кіл щодо наявних можливостей у співпраці України з Державою Ізраїль.
Учасників заходу було дуже багато нажаль не всі змогли брати участь у заході, тому що зала не вміщали усіх.
Уперше за двадцять років, Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Биньямин Нетаньяху  прибув до Києва з дводенним офіційним візитом. Це перший іноземний лідер, який відвідав Україну після обрання Президентом Володимира Зеленського. Беньямін Нетаньягу спільно з Президентом України вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру, Володимир Зеленський закликав Ізраїль визнати Голодомор геноцидом проти українського народу, як це зробили вже 23 країни світу.
Невеликі і середнього розміру Держави можуть ставати по-справжньому великими, використовуючи розробки талановитих громадян. З Україною можна мати справу – це гарний партнер. Україна – колиска талантів, наша країна подарувала світу та ще подарує у тісній співпраці з Державою Ізраїль величезну кількість геніїв і талантів у різних галузях. Імена великих українських вчених, відомі всьому світу, і традиції інноваційної України не втрачені: нове покоління першокласних фахівців високого гатунту пліч опліч виходить на міжнародну арену разом з Державою Ізраїль.