Ще один крок до спільних проектів та програм у сфері інноваційних технологій між країнами та глобальними технологічними групами в цілому.
2019-07-04
Підписано договори з операторами надання послуг для учасників другого етапу конкурсу Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку!
2019-07-05

Пошук інструментів для фінансової підтримки інноваційних проектів в Україні.

Сьогодні начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку Державної інноваційної фінансово-кредитної установи провела зустріч з експертом по комерціалізації технологій, зокрема космічних, грантового фінансування та розвитку бізнесу і одночасно співзасновником компанії KickYour.Tech Nataliya Nakonechna.
Під час зустрічі обговорили ринок наукових технологічних розробок в Україні та гостру необхідність їх фінансової підтримки з метою реалізації і подальшої комерціалізації. Також обговорили перспективи співпраці #ДІФКУ та KickYour.Tech. Радує, що йдемо в одному напрямку – пошуку і наданні інструментів для фінансової підтримки інноваційних проектів в Україні.

KickYour.Tech – це онлайн платформа, на якій будуть представлені гранти з усього світу, як державні, так і приватні, інвестиційні фонди і багато іншої корисної інформації.