Junction Education Technology – один із найперспективніших стартапів цього року
2019-09-10
З ДІФКУ ВСЕ ПО – ДІЛОВОМУ
2019-09-10

ПОЛІТ ЗА РЕКОРДОМ!

5 вересня 2019 предстаниця Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна  привітала від голови правління ДІФКУ Володимира Ставнюка команду «СКАЕТОН» з зазіханням на успіх! Саме 5 вересня 2019 був здійснений виліт беспілотника і сьогодні ДІФКУ вітає КОМАНДУ “СКАЄТОН” з досягненням рекорду.
Безпілотний літак Raybird-3 Авіаційної виробничої компанії «СКАЕТОН» успішно здійснив посадку 6-го вересня 2019 о 10:00 ранку та ВСТАНОВИВ РЕКОРД з тривалості польоту – 24 години 31 хвилина! Дане досягнення було засвідчено представниками Національного Реєстру Рекордів, які починаючи з дня запуску, 5 вересня, були присутніми на аеродромі Бородянка для фіксації ходу подій.
Безпілотник здійснював політ на максимальну тривалість безперервного перебування у повітрі без дозаправки паливом
За час польоту Raybird-3 пролетів маршрут загальною довжиною 2068 км. Приземлення пройшло у штатному режимі, по-парашутному. Насправді, залишок палива у баку безпілотного літака після приземлення був достатнім для того, аби знаходитись у повітрі ще 1,5 години. Оператори БпЛА були вимушені негайно посадити літак до 10:00 на вимогу керівника польотів на летовищі, адже повітряний простір було закрито з причин запуску військового літака. Та рекордно все одно було встановлено. Гордість та радість усієї команди Скаетон не має меж.
Важливо зазначити, що рекордний політ було виконано серійним літаком Raybird-3 без модифікацій та будь-яких змін в конфігурації. Також, безпілотник виконував політ разом з корисним навантаженням вагою в 3 кг. То ж найближчим часом ми зможемо показати відео відзняте з безпілотника під час всього часу польоту
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа вітає команду СКАЄТОН з перемогою! По-переду ще багато вершин які необхідно опанувати і ДІФКУ готова стати надійним партнером.Слава Україні!