ПОТЕНЦІЙНІ ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНУ разом з ДІФКУ можливі сьогодні!
2019-09-05
Відкрито новий офіс Kyiv Logistics School!
2019-09-06

ПОЛІТ за РЕКОРДОМ БпЛК «Raybird-3» компанії «Скаетон»

Сьогодні з нагоди Дня Авіації України, котрий цього року відзначався 31-го серпня, авіаційна виробнича компанія «СКАЕТОН» організувала захід присвячений реєстрації рекордної тривалості польоту нового безпілотного літального апарату власної розробки та виробництва «Raybird-3».
Відкрила захід представниця Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна – начальник відділу комунікацій та стратегій розвитку вітальним словом від Володимира Ставнюка – голови правління ДІФКУ, побажавши винахідникам встановлення світового рекорду з титулом “Найкращі у Світі”, не зупинятися на досягнотому і спільно з ДІФКУ розвивати фахову майстерність та високий професіоналізм. Нехай у всіх починаннях будуть невичерпні сили та енергія, міцне здоров’я, успіхів та добробуту у кожному злеті та приземленні!
Також Яна Підлісна познайомила усіх присутніх з діяльністю Державної інноваційної фінансово-кредитної установи з питань залучення фінансових ресурсів в економіку України та реалізації спільних інноваційних та інвестиційних проектів і програм.
У ході одного безперервного польоту безпілотник вагою у 21 кг має перебувати у повітрі 27 годин. Таку тривалість польоту при заданих габаритах конструкції БпЛА не демонстрував і не підтверджував жодний світовий виробник безпілотної техніки.

       Авіаційна виробнича компанія «СКАЕТОН» має намір підтвердити унікальні льотно-технічні можливості свого безпілотного комплексу, а саме тому за усім процесом від старту до приземлення літака будуть спостерігати представники Національного Реєстру Рекордів України, які і зафіксують підсумковий результат.
Захід «Політ за рекордом» проходить на аеродромі Бородняка за участі керівництва та колективу компанії «СКАЕТОН», представників інших авіаційних компаній, фахівців Міністерства оборони, експертів та запрошених гостей.
Зліт літака відбувся на 9 годину ранку 5 вересня 2019 р.
Очікуємо приземлення – 6 вересня 2019 орієнтовно о 13 годині.
На місці події були створені всі умови для плідного спілкування у форматі низки прес-конференцій та презентацій.

Довідка
ТОВ «АВК «СКАЕТОН» була заснована групою інженерів і пілотів у 2006 р. Компанія розробляла та постачала замовникам до Європи, Північної Америки, країн Близького Сходу та пострадянського простору легкі спортивні літаки. Компанія сертифікована як розробник і виробник авіаційної продукції. З 2019 р. компанія «СКАЕТОН» має дозвіл на самостійне здійснення зовнішньоекономічної діяльності, укладання контрактів за основним нинішнім своїм профілем — постачання та розробка безпілотних авіаційних комплексів.
Цивільна версія Raybird-3 придатна для виконання широкого спектру місій під потреби замовника.