Максимально ефективна реалізація інноваційних проектів неможлива без команди справжніх експертів та професіоналів…
2020-06-22
Коли криза – не перешкода: успішні приклади інвестицій
2020-07-02

Питання підтримки наших молодих науковців та новаторів – однозначний пріоритет для Держави

   18 червня 2020 відбулась зустріч між представниками Державної Інноваційної Фінансово-Кредитної Установи (ДІФКУ) та представником ГІС-Асоціації України. На зустрічі були присутні: Сергій Шкураков – в.о. Голови правління ДІФКУ та Марія Прокоф’єва – начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку, а також Олексій Черненко – провідний бібліограф інституту проблем моделювання в енергетиці ім.Г.Є.Пухова НАН України.

   Учасники робочої зустрічі обговорили перспективні проекти в сфері енергетики, можливості для подальшого розвитку галузі та практичні дії для реалізації ефективної діяльності. Також дискутували щодо розвитку та підтримки молодих вчених та науковців у інноваційному напрямку.

   За словами Сергія Шкуракова :«Питання підтримки наших молодих науковців та новаторів – однозначний пріоритет для Держави. І саме тому, наша задача – надати ім «вікно можливостей» для дійсно результативних змін».

Також основну увагу було приділено напрямках взаємного співробітництва та кооперації і окреслено план дій на найближче майбутнє.

Дякуємо представнику ГІС-Асоціації України за результативну зустріч. Комплекс спільних скоординованих дій завжди надає бажаний результат!

Довідково:

* ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців, що працюють у галузях інформаційних технологій, картографії, геодезії та будівництва. Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України.