14-15 березня 2019 року у м. Києві пройде 5 – та Міжнародна конференція “ЗЕРНО-ПЕРЕРОБКА-ПРИБУТОК 2019”
2019-03-13
Підписано Меморандум про взаємодію та з Національним центром «Мала академія наук України»
2019-03-15

Перший день V Міжнародної конференції ЗЕРНО-ПЕРЕРОБКА-ПРИБУТОК 2019 р

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа провела перший день V Міжнародної конференції ЗЕРНО-ПЕРЕРОБКА-ПРИБУТОК 2019 р, під час заходу обговорювалися питання інноваційного розвитку підприємств переробної промисловості України, стан розвитку АПК.
Під час заходу було зачитано вітальне слово Першого заступника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України #Максима_Нефедова який привітав учасників та організаторів з початком роботи Форуму, побажав під час діалогу знайти оптимальні шляхи вирішення нагальних потреб налагодити довгострокові та перспективні робочі відносини.
   Володимир_Ставнюк голова правління ДІФКУ відкрив захід вітальним словом та презентував наявні державні програми в галузі АПК, голова правління зазначив, що впровадження технологічних інновацій призведе до створення продуктів з високою додано вартістю і дозволить експортувати на міжнародні ринку інноваційні конкурентоспроможні затребувані ринком продукти, товари.
Підсумками першого дня V Міжнародної конференції ЗЕРНО-ПЕРЕРОБКА-ПРИБУТОК 2019 є наступне: Більшість підприємств переробної промисловості України потребують докорінного оновлення матеріально-технічної бази, оскільки умови конкурентної боротьби вимагають впровадження сучасного високопродуктивного устаткування і новітніх технологій, широкого залучення наукового та кадрового потенціалу.
Крім того, результати діяльності промислового підприємства залежать від ефективної діяльності його підсистем: виробничої, фінансової, інвестиційно-інноваційної, управлінської та маркетингової, соціальної, екологічної. Ці складові в поточному та перспективному вимірі формують як ефективність, так і напрями її підвищення шляхом використання фінансових можливостей підприємства, інвестиційно-інноваційних стратегій на підприємствах промисловості, людських ресурсів на підприємстві та забезпечення підприємства об’єктами соціальної інфраструктури, а також дотримання та виконання норм щодо забезпечення промислової безпеки праці, норм і нормативів охорони навколишнього середовища, що прийняті у галузях переробної промисловості.
На конференції були присутні с/г виробники, представники переробних підприємств, торгівельних мереж, експортери, представники іноземних компаній-покупців та інвестиційні компанії.
Конференція проходила за підтримки Міністерства агропромислового комплексу України, Посольства Канади, Франції, Індії.
Дякуємо організаторам Форуму за формування комунікаційного майданчику обміну думками та знаходження альтернативних рішень.