РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ КОМПАНІЙ В УКРАЇНІ ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК ДЕРЖАВИ
August 15, 2019
ТОП-10 іноземних інвестицій в Україну
August 17, 2019

Патент за 10 хвилин, тепер це реальність

Український стартап для реєстрації торгової марки запрацював за кордоном. Cтартап PatentBot – чат-бот-реєстратор торгової марки – запускає свою роботу на території СНД. З його допомогою можна безкоштовно перевірити, чи вільна торгова марка в Росії, Білорусі та Казахстані, потім здійснити пошук і подати заявку в режимі 24/7, весь процес займає до 10 хвилин.
Стартап активно розширює географію діяльності, і зовсім скоро з’явиться можливість реєструвати торговельну марку в будь-якій точці світу.
Глобальна мета PatentBot – стати міжнародним патентним бюро, за допомогою якого кожен користувач, де б він не перебував фізично, мав можливість зареєструвати свій товарний знак по всьому світу всього за кілька хвилин. З використанням blockchain немає необхідності друкувати листи і макулатуру, ходити на пошту і витрачати час, платити за поштовий збір, відправляти конверт, а потім зберігати його з можливістю відкрити тільки один раз в суді. Використовуючи blockchain, інформація про авторське право безпечна і легко перевіряється в разі юридичних суперечок.

       PatentBot запустився у 2017 році в США і Україні, в квітні 2018 року – в країнах Європейського Союзу і Китаю, в тестовому режимі бот працює на території країн Близького Сходу. За ці 2 роки за допомогою бота було подано понад 1500 заявок на ТМ і проведено десятки тисяч безкоштовних пошуків за назвами.
У січні 2018 року PatentBot був визнаний «Ботом року» за версією американської платформи ProductHunt. У червні 2019 року проект привернув ангельські іноземні інвестиції, і оцінка компанії досягла $ 1 млн.
https://shotam.info/nezabarom-u-bud-iakiy-tochtsi-svitu-uk…/