Україна входить в трійку найбільших експортерів агропродукції в ЄС
2020-01-10
MUNI WORLD 2020 ГЛОБАЛЬНА ДИСКУСІЯ З ПИТАНЬ РОЗУМНИХ МІСТ І МІСЬКОЇ БЕЗПЕКИ!
2020-01-11

ОСНОВНІ ІДЕЇ, ЯКІ ВИЗНАЧАТЬ 2020 РІК

Видання Fortune закликало найгостріші уми проаналізувати епічні, захоплюючі і великі ідеї, які сформують наступне десятиліття. Майбутнє настає вже сьогодні.

– Економіку буде визначати мода на нові ідеї
Економіка стане менше механічної. Більше уваги буде приділятися розповідання історій і зміни популярних ідей.

– З’явиться “золотий стандарт” цифрових валют.
Протягом наступного десятиліття може з’явитися абсолютно нова форма грошей – стейблкоін. Якщо це станеться, населення світу зможе обходитися без банків і для всіх буде діяти стабільна фінансова система. Експерименти з блокчейном в фінансовому секторі вже призвели до розвитку цифрових валют, таких як біткоіни і Ethereum. Але вони неефективні і схильні до значних коливань і неправильного використання. Більш того, їх складно використовувати в повсякденному житті, і лише деякі роздрібні торговці беруть їх в якості форми оплати.

“Золотий стандарт” цифрових валют поки не з’явився.

– Геномика переверне медицину і систему профілактики здоров’я.
У майбутньому десятилітті ми побачимо зростаючі глобальні зусилля по розробці відповідних правил використання корекції генома. І тут буде враховуватися не тільки репродуктивне здоров’я людини, а й сільське господарство. Це область, де є широкі можливості для редагування генома, але до якої також слід підходити з обережністю.

– Майбутнє роботи – це навички, так що перестаньте турбуватися про вищу освіту і науковий ступінь.
Реальність така: майбутнє роботи залежить від навичок, а не тільки від рівня вашої освіти. Технології змінюють спосіб роботи, тому необхідно більш ефективно забезпечувати шляху до гарної роботи, доступ до якої повинен бути у кожного.
Джерело: https://www.wired.co.uk/article/technology-in-2020