Підписано Меморандум про співпрацю з Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є. Жуковського
2019-07-30
ДІФКУ спільно з Blockchain Ukraine ПРОВЕЛИ КОНФЕРЕНЦІЮ ЯКА ЗМУСИЛА ЧАС ЗУПИНИТИСЯ!
2019-07-31

Обговорено можливості співпраці ДІФКУ з «Асоціацією фермерів та приватних землевласників Харківської області»

Сьогодні Яна Підліснa – начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку Державнаої інноваційної фінансово-кредитної установи провела зустріч з Світланою Гапоник – головою «Асоціації фермерів та приватних землевласників Харківської області» та ГО «Харківський обласний центр дорадництва».
Метою «Асоціації фермерів та приватних землевласників Харківської області» є об’єднання фермерських господарств, сільсько-фермерських господарств та особистих селянських господарств для захисту спільних інтересів, розвитку села та сільських територій.
«Асоціація фермерів та приватних землевласників Харківської області» вносять великий вклад в розвиток сільськогосподарської культури, вони – молодці!
Сьогодні сучасними стратегічними напрямами розвитку інноваційних процесів в сільському господарстві регіонів України є: поліпшення демографічної ситуації в сільській місцевості; подолання соціальної дискримінації населення в сільських територіях за рахунок формування сприятливих житлових та соціально-побутових умов проживання; зниження рівня безробіття на селі, підвищення зайнятості; створення нових робочих місць, в тому числі шляхом розвитку альтернативної діяльності (стимулювання збільшення робочих місць, створення пільгових умов для їх розвитку в несільськогосподарських сферах діяльності), нарощування робочих місць в соціальній сфері села та об’єктах інфраструктури агропродовольчого ринку (зберігання, транспортування, збут); розширення мережі консультаційних служб для надання правових, економічних та технологічних консультацій суб’єктам сільського підприємництва; підвищення інвестиційної привабливості сільських територій, сприяння реалізації інвестиційних проектів; розробки та реалізації соціально-економічних цільових програм.
Під час зустрічі було обговорено можливості співпраці ДІФКУ з «Асоціацією фермерів та приватних землевласників Харківської області», а саме залучення інвестицій в реалізацію інноваційних проектів.

       Якщо Ви маєте проект який потребує інвестицій? Подавайте проект через “Портал подачі проектів” на сайті Державної інноваційної фінансово-кредитної установи! Ми знайдемо Вам інвестора і запропонуємо низку фінансових інструментів!