НАЙБІЛЬШИЙ ВІДЕНСЬКИЙ ФОНД ПО ІННОВАЦІЯМ
2019-10-08
В європейському офісі ООН презентовано наявні державні програми для підтримки та розвитку інновацій в Україні
2019-10-09

НОВИЙ БРЕНД УКРАЇНСЬКОГО АВТОПРОМУ!

Сьогодні Яна Підлісна начальник відділу комунікацій та стратегій розвитку Державної інноваційної фінансово-кредитної установи провела зустріч з представниками компанії “ХОРТ” Віктором Камлуком та Ольгою Котвицькою.
Компанія “ХОРТ”- це новостворений український бренд, який пропагандує двомісні українські іміджеві спорткари, які мають ряд конкурентних переваг, а саме: інноваційну конструкцію корпусу, урбаністичний дизайн, компактність та економічність в експлуатації,а також доступну цінову категорію. До того ж, автомобілі мають ремонтопридатність та велику прохідність, що робить їх досить конкурентоспроможними на вітчизняному та зарубіжних ринках.
Під час зустрічі Яна Підлісна презентувала державні фінансові інструменти від ДІФКУ для реалізації інноваційних та інвестиційних проектів. “Якщо Ви власник інноваційного чи інвестиційного проекту у сфері реального сектору економіки і Ваш проект потребує інвестицій, Ви заходите на офіційний сайт Державної інноваційної фінансово-кредитної установи – sfii.gov.ua в розділ Інновації та інвестиції – Реєстрація проектів і ДІФКУ знайде Вам інвестора. Державна інноваційна фінансово-кредитна установа має БАЗУ ДАНИХ ПРОЕКТІВ №1 в Україні та БАЗУ ДАНИХ ІНВЕСТОРІВ – урядові та неурядові фонди, установи, організації з усіх куточків світу які готові інвестувати в українські проекти.” -зазначила Яна Підлісна.
Також у зустрічі брав участь Сергій Кравець начальник відділу інноваційних та інвестиційних проектів ДІФКУ.

Слідкуйте за новинами Державної інноваційної фінансово-кредитної установи – зовсім скоро буде оголошено Конкурс інноваційних та інвестиційних проектів, а переможці конкурсу зможуть отримати безкоштовну позику для розвитку свого бізнесу!
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа утворена з метою здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності, а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки