Сьогодні до Державної інноваційної фінансово-кредитної установи завітала команда українського стартапу CopyRage.
2019-08-13
Energy Talk Show, Electricity market пройшов енергійно та насичено!
2019-08-14

На Хмельниччині відкрили першу в Україні сонячну електростанцію з українськими сонячними панелями. Її потужність – 14,299 МВт.

Станція генеруватиме майже 15600 МВт/год екологічно чистої електроенергії на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією близько 7800 домогосподарств. Сонячна електростанція розташована на 26 га землі, непридатної для сільськогосподарського використання.
Ефективно використані 26 га землі непридатної для сільськогосподарського використання. На 15 тис. тонн в рік скорочені викиди вуглекислого газу в атмосферу.
Замовником будівництва виступила компанія “ENERGY SUN”, проектування та будівництво станції виконав ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг», що входить до складу групи компаній KNESS.
Ще з січня-червня 2019 року у Хмельницькій області ввели в експлуатацію 9 сонячних електростанцій потужністю 50 МВт
У Департаменті економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації поінформували, що за шість місяців СЕС згенерували 66,5 млн кВт-год електроенергії:
Загалом у січні-червні 2019 року у Хмельницькій області з відновлювальних джерел енергії було вироблено 98,4 млн кВт-год електроенергії, що у 2,4 рази більше у порівнянні зі звітним періодом минулого року. Зокрема, 10 млн кВт-год електроенергії вироблено малими гідроелектростанціями, 66,5 млн кВт-год – сонячними електростанціями, а 21,9 млн кВт-год – біогазовими установками.
Джерело: https://shotam.info/na-khmel-nychchyni-vidkryly-pershu-v-k…/