ВІДКРИТТЯ ФОРУМУ INNOVATION MARKET -2019!
2019-11-05
Пишаємось інтелектуальним потенціалом нашої країни
2019-11-05

На сьогоднішній день розвиток інновацій є пріоритетом як для української, так і ізраїльської економіки

Сьогодні 05.11.2019 Володимир Ставнюк – голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи взяв участь у дискусійній панелі «Українсько-ізраїльська панельна дискусія», яка відбулась в рамках форуму Innovation market 2019.

Під час свого виступу Володимир Ставнюк репрезентував основні аспекти діяльності Державної інноваційної фінансово-кредитної установи в розрізі міжнародного співробітництва, висловив сподівання, що відносини України та Ізраїлю будуть плідними та результативними.

Також у панельній дискусії приймали участь авторитетні експерти з питань кібербезпеки, електронної комерції та телекомунікаційної сфери – Леон Тилевич, Денні Абрамович, Олег Голінкер, Євгеній Шульгін.

Дискусія висвітлила пріоритетні інноваційні процеси, які успішно впроваджуються в ізраїльських топових компаніях, а також експертами було обговорено практичні кроки співпраці в цій галузі між Ізраїлем і Україною. Адже на сьогоднішній день розвиток інновацій є пріоритетом як для української, так і ізраїльської економіки. Саме тому для ефективного і оперативного досягнення поставлених цілей Україні та Ізраїлю варто об’єднати свої зусилля.

ДІФКУ висловлює подяку організаторам Панелі – Торгово-промисловій палата Ізраїль-Україна за висвітлення найактуальніших питань в рамках співпраці країн у розрізі інноваційної та інвестиційної діяльності!