ВСЕСВІТНЯ ВИСТАВКА “ЕКСПО 2020”
2019-09-03
Проведено робочу зустріч з головою ГС Пелетна Асоціація України
2019-09-04

На запрошення ГО «Українсько-Арабська Ділова Рада» відбулось засідання круглого столу щодо наявного транзитного та інвестиційного потенціалу України

Володимир Ставнюк – голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи на запрошення ГО «Українсько-Арабська Ділова Рада» взяв участь в роботі круглого столу щодо наявного транзитного та інвестиційного потенціалу України.

Під час засідання обговорили інвестиційні можливості в Україні для іноземних інвесторів. Як зазначив Володимир Ставнюк для вирішення наявних проблем щодо входження інвесторів в Україну, має бути системний підхід починаючи зі зміни чи вдосконалення нормативно-правового забезпечення, гарантії для інвесторів, злагоджена робота судової системи в Україні.

       Також заплановано обговорення наступних питань: Діяльність та досягнення ГО Українсько-Арабської Ділової Ради. Організація міжнародних виставок в Королівстві Йорданії, Королівстві Саудівська Аравія. Підписання меморандуму про співпрацю з Асоцією «Високошвидкісні магістралі».