Що таке державно-приватне партнерство?
2019-08-02
Експорт українських товарів і послуг до Канади зріс на майже 75%
2019-08-03

Нанотехнології можуть привести світ до нової технологічної революції і цілком змінити не тільки економіку, але й навколишнє середовище

Нанотехнології (НТ) (грецьке слово «nannos» означає «карлик») – це сукупність методів маніпулювання речовиною на атомному або молекулярному рівні з метою отримання наперед заданих властивостей.
Досягнення нанотехнологій застосовується в таких галузях:

 • Застосування нанотехнологій в медицині: забезпечують прискорення розробки нових ліків, пропонують нові засоби діагностики, дозволяють провести нетравматичні операції.
 • Застосування нанотехнологій в будівництві: наноматеріали для будівництва, автономні джерела енергії на потужних сонячних батареях, нанофільтри для очищення води і повітря – ці досягнення нанотехнологій роблять наші будинки зручніше, надійніше, безпечніше
 • Застосування нанотехнологій в машинобудуванні: композитні матеріали дозволяють робити кузовні деталі міцними і легкими. Додавання наночасток в паливо збільшує ефективність його згоряння, одночасно знижується кількість викидів в атмосферу шкідливих речовин.
 • Наномедицина і хімічна промисловість: напрямок в сучасній медицині заснований на використанні унікальних властивостей наноматеріалів і нанооб’єктів для відстеження, конструювання та зміни біологічних систем людини на наномолекулярному рівні.
 • Робототехніка: нанороботи як машини, здатні точно взаємодіяти з нанорозмірними об’єктами або здатні маніпулювати об’єктами в наномасштабі.

Не втрачайте можливість!
Подавайте заявку на участь у конкурсному відборі Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, та отримуйте фінансову підтримку для розвитку Вашого стартапу!
Подати заявку можна за такими напрямками:

з 01 серпня 2019 року по 30 вересня 2019 року за такими напрямами:

 • розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
 • освоєння нових технологій транспортування енергії, упровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних
  джерел енергії;
 • освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і з’єднання,
  створення індустрії наноматеріалів та нанотехнологій;
 • упровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного
  обслуговування, лікування, фармацевтики.