КОНКУРС НА НАЙКРАЩИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ 2019!
2019-10-07
НОВИЙ БРЕНД УКРАЇНСЬКОГО АВТОПРОМУ!
2019-10-08

НАЙБІЛЬШИЙ ВІДЕНСЬКИЙ ФОНД ПО ІННОВАЦІЯМ

Австрія – країна, в якій НАУКА-БІЗНЕС утворюють міцну колаборацію та формують платформу для розвитку інноваційної екосистеми всередині держави.
Саме тому в Австрії створено віденський науково-технічний фонд (WWTF) – найбільший фонд по інноваціям ,який фінансує науково-дослідницькі проекти з метою розвитку та підтримки стартапів та створення привабливих умов для міжнародних інвесторів.
Фонд переважно інвестує у базові наукові дослідження, які проводяться місцевими науковцями, у ряді тематичних пріоритетних програм : інформаційні, комунікаційні технології та обчислювальні механізми. На сьогоднішній день 8 наукових кафедр фінансується WWTF, а також 14 дослідників створили свої дослідницькі групи у Відні через новостворену програму “Віденські дослідницькі групи” з капіталом у 32,2 млн евро фінансування від Фонду
Стартапам надаються інвестиції на створення мереж розвитку, просування та удосконалення проектів. Щоб мати право на участь, проектні заявки повинні мати термін окупності від двох до чотирьох років. Доречі, фінансування коливається від 200 000 до 1 мільйона євро.
Деталі за посиланням: https://www.wwtf.at/about/index.php?lang=EN