ПРИВІТАННЯ В.О. ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ СЕРГІЯ ШКУРАКОВА З ВЕЛИКОДНЕМ!
2020-04-18
Звернення в.о. голови правління ДІФКУ Шкуракова Сергія Олександровича
2020-04-24

Міжнародне співробітництво на відстані – реальність сьогодення!

17 квітня 2020 року в Державній інноваційній фінансово-кредитній установі відбулась дистанційна зустріч в.о. Голови правління Сергія Шкуракова із представником Латвійського агентства інвестицій та розвитку (LIAA) в Україні Ainars Mezulis.

Також участь у зустрічі брали начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку Марія Прокоф’єва та заступник начальника відділу інноваційних та інвестиційних проєктів Інесса Заіченко.

Учасники обговорювали основні вектори діяльності ДІФКУ та LIAA, спільні напрямки та можливості ефективного економічного розвитку у довгостроковій перспективі.

Під час скайп-зустрічі Сергій Шкураков зазначив, що в сьогоднішніх реаліях обмін досвідом – цінний актив, а ефективна співпраця дасть поштовх розвитку двостороннього інвестиційного співробітництва Україна-Латвія.

В свою чергу Ainars Mezulis додав, що надзвичайно радий новому офіційному партнерству між державними інституціями.

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа щиро дякує нашим латвійським партнерам за відкритий діалог, обмін досвідом та ефективну взаємодію!

Довідково:

*Латвійське агентство інвестицій та розвитку (LIAA) створене в 1993 році та діє при Міністерстві економіки Латвійської Республіки. Мета діяльності – збільшення експорту та конкурентоспроможності латвійських компаній, сприяння підвищенню обсягу іноземних інвестицій та втілення в життя політики у сфері розвитку туризму та інновацій.

*Ainars Mezulis має педагогічну освіту, працював директором школи, згодом був 13 років мером латвійського міста Смілтене. З 2014 по 2018 р. був депутатом парламенту Латвії та керував міжпарламентською групою по співробітництву між українським та латвійським парламентом. З листопада 2019 року працює представником Латвійського агентства інвестицій та розвитку (LIAA).