«Це найбільш переоцінене місце в світі»: український програміст — про життя та роботу в Кремнієвій долині
2019-05-13
Сьогодні відбувся Другий випуск Стартап школи НУБІП
2019-05-14

Мрії стартапів – це великі ринки

Українські технологічні стартапи нічим не поступаються європейським і американським та безсумніву мають шанс на успіх. Мрії стартапів – це великі ринки, а для того, щоб розвиватись в Україні ДІФКУ разом зі стейкхолдерами інноваційної інфраструктури розбудовують національну інноваційну екосиситему України шляхом не лише фінансування стартапів, але й заохочення великих підприємств, корпорацій, щоб вони підтримували стартапи!

 Сьогодні Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк та голова організації «ДІЙ ЛАБ» роман Кравсенко підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво, метою якого є підвищення рівня підприємницьких навичок серед студентів, винахідників, інноваторів, розробників нових продуктів до започаткування та ведення власного інноваційного бізнесу шляхом розповсюдження успішних кейсів та практичного досвіду.

       Нагадаємо, що ГО «ДІЙ ЛАБ» DIY Lab – це некомерційна організація, основною метою якої є стимулювання розвитоку технологічного підприємництва в Україні. Лабораторія підтримує молоді команди стартапів та спільноту інженерів і підприємців, які прагнуть створювати нові технологічні продукти.DIY Lab надають консультації по розробці хардверних продуктів та веденню підприємницької діяльності на ранніх етапах зародження технологічних стартапів. DIY Lab розпоряджається невеликою лабораторією швидкого прототипування, а команда DIY Lab складається із менторів з досвідом роботи в інженерії, програмуванні та веденні підприємницької діяльності.