ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА ВИСТУПИЛА СПІВОРГАНІЗАТОРОМ СТРАТЕГІЧНОГО ЗАХОДУ Міжнародна Конференція «Китайські інвестиції в Україні»
2019-07-25
Подяка за якісну організацію засідання круглого столу «Яку підтримку в Україні може отримати стартап?»
2019-07-26

Ми пишаємось нашими партнерами

Ми пишаємось нашими партнерами, адже об’єднання спільних зусиль – це наша стратегія!

З 6 березня 2019 року Державна інноваційна фінансово-кредитна установа та Kyiv ITcluster підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння – разом ми розвиваємо інноваційну Україну!
Спільно з Kyiv ITcluster ми проводимо навчальні заходи, конференції та запрошуємо цікавих спікерів, допомагаючи та формуючи інноваційному середовищу України розвиватись та виходити на новий рівень.
Kyiv ITcluster – громадська організація, яка була створена у січні 2016 року, комунікаційна площадка, де відбувається обмін досвідом, вибудовується комунікація з місцевою владою та освітніми закладами.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа створена Кабінетом Міністром України для залучення національних та іноземних інвестицій в реалізацію інноваційних та інвестиційних проектів, підтримка бізнесу, програми розвитку бізнесу, конкурси проектів, підтримка стартапів від Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку