DEMO DAY #6!
2019-12-19
Дякуємо команді YEP за організацію надзвичайно інноваційного та результативного заходу Demo day!
2019-12-20

Малий і середній бізнес в Україні приносить 55% валового внутрішнього продукту в економіку країни

Представники Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна – заступниця голови правління та Сергій Кравець – начальник відділу інноваційних та інвестиційних проектів взяли участь в обговоренні стану діяльності малого та середнього бізнесу в Україні.

За статистичними даними цього року, малий і середній бізнес в Україні приносить 55% валового внутрішнього продукту в економіку країни, при цьому якщо виділити тільки малий бізнес, то це лише 16% ВВП.

Наразі Держава фокусується саме на малих і мікропідприємствах. І в першу чергу з метою покращити бізнес-клімат, щоб зробити нашу продукцію більш конкурентоспроможною.

За словами аналітиків, в Україну й надалі інвестуватимуть ті, хто вже має досвід ведення бізнесу в Україні, або ж інвестори, які мають у команді людей з українським корінням. Також можна очікувати притік капіталів в український бізнес від іноземців, для яких Україна — стратегічний партнер. До прикладу, арабські фонди, які інвестують у сільське господарство в межах власної стратегії продовольчої безпеки.

Серед секторів, які залучають найбільше інвестицій, — сільське господарство та відновлювана енергетика.
Остання приваблює іноземців тим, що впродовж багатьох років в Україні встановлені дуже високі тарифи в євро на електрику з сонячних та повітряних електростанцій. Підприємці, які більше не можуть інвестувати з хорошим прибутком в Європі, поспішають вкласти гроші у сферу на українському ринку.