ДІФКУ разом з Tech Startup School створили унікальний проект у місті Львів
2020-06-19
Питання підтримки наших молодих науковців та новаторів – однозначний пріоритет для Держави
2020-06-23

Максимально ефективна реалізація інноваційних проектів неможлива без команди справжніх експертів та професіоналів…

    18 червня 2020 відбулась зустріч в.о. Голови правління ДІФКУ Сергія Шкуракова із Джоном Джонсом – талановитим інженером та керівником численних проектів з десятилітнім досвідом їх успішної реалізації у всьому світі. На зустрічі також була присутня Марія Прокоф’єва – начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку.

    Джон Джонс є засновником компанії MultiNations Kyiv. Також має досвід роботи у таких структурах, як LGM International, Glencore E&P Canada Inc, Johnston Island,Cosmi Kazakhstan LLP, Американська торговельна палата в Україні, в даний момент працює в Crossroad Ltd. та нещодавно став позаштатним радником Голови правління ДІФКУ.

   Максимально ефективна реалізація інноваційних проектів неможлива без команди справжніх експертів та професіоналів, а інноваційний досвід – один із найцінніших активів сьогоднішніх реалій.

   На зустрічі обговорювались тенденції  використання технології сонячної енергетики, яка є одним із найдешевших видів генерації електроенергії в світі. За словами Джона Джонса, сьогодні відновлювальні джерела енергії трансформують глобальну енергетичну систему, а для України дана технологія допомогла б суттєво знизити витрати як на опалення, так і на гарячу воду. До того ж, перехід на інноваційну технологію – екологічно свідоме рішення. Як свідчить досвід країн ЄС та північної Америки, сонячна енергія може використовуватись в промисловому масштабі і вночі.

   «Навіть частковий перехід на технологію сонячної енергетики в регіонах України стане важливим та економічно ефективним. І в цьому питанні саме підтримка Держави – необхідна передумова успішного переходу на ВДЕ» – зазначив Сергій Шкураков

   Під час зустрічі було приділено увагу світовому досвіду в імплементації сонячної енергетики. Учасники обговорили проект FLS, який передбачає використання сонячної енергетики з низькою вартістю для підігріву води, та технологію FLS – гібридний тепловий сонячний концентратор, що може генерувати дешевшу в декілька разів теплову та електричну енергію. Було приділено увагу інвестиційному потенціалу галузі та можливостям впровадження FLS технологій в Україні.

   Вдячні Джону Джонсу за натхненну дискусію. Обмін знаннями та досвідом у таких актуальних питаннях – міцний фундамент для подальшої ефективної співпраці.

Довідково:

* Джон В. Джонс – інженер, управлінець та бізнес-менеджер. Більше десяти років займається інвестиційними проектами та розвитком бізнесу як в Україні, так і по всьому світу. З 2011 року працює в компанії “Crossroad Ltd” , є засновником проекту “MultiNations Kyiv”.