На Київ припадає третина капітальних інвестицій в економіку країни
2019-12-24
Команда ДІФКУ Вітає Вас та Ваші родини зі святом – католицьким Різдвом
2019-12-25

країнський стартап NIXOID Lab зібрав понад $48 000 на японському краудфандінгу CampFire

Український стартап NIXOID Lab зібрав на виробництво лампових наручних годинників у японському сервісі краудфандінга CampFire понад 5,4 млн єн ($48 965).

NIXOID Lab збирав кошти на три моделі – Nixoid, Glower і Era VFD. Їхня особливість полягає у використанні символьних ламп ІН-16 і ІВ-9, які були створені в СРСР для відображення часу. Кожна лампа вибирається на основі діаметру скляної колби і параметрів випромінювання. Між собою моделі відрізняються габаритами, типом ламп і принципом роботи.

Годинники працють на літій-полімерному акумуляторі, що можна заряджати через USB. Середня тривалість роботи – 20 днів після повної зарядки та 2 місяці у режимі очікування.

Це вже друга краудфандінгова кампанія NIXOID Lab. У вересні 2018 року стартап зібрав $46 000 на Kickstarter. Близько половини замовлень припало на Японію; з командою зв’язалися представники сервісу CampFire і запропонували провести додатковий збір коштів.

Компанія планує провести ще одну кампанію на Kickstarter з новими моделями, які отримають оновлений механізм роботи і дизайн.
Джерело: https://ain.ua/en/2019/04/26/nixoid-lab-watch/