Конкурс інноваційних проектів

Оголошення

Конкурсним комітетом Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (надалі – Установа), оголошується проведення конкурсного відбору інноваційних проектів, яким можливе надання фінансування відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів для їх фінансування за рахунок коштів Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, затвердженого рішенням правління Установи від 30.11.2018 р. №35.

До участі в конкурсному відборі допускаються проекти, які зареєстровані в базі даних проектів Установи до кінцевого строку подання заявок на участь у конкурсному відборі, відповідно до Порядку подання інвестиційних та інноваційних проектів до Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, затвердженого рішенням правління Установи від 11.04.2018 р. №11.

Строк подання заявки: подача заявок на участь у конкурсному відборі з повним пакетом документів, згідно затвердженого переліку, здійснюється заявником особисто в паперовому вигляді з обов’язковою подачею скан-копій таких документів в електронному вигляді. Прийом заявок та пакету документів здійснюється секретарем Конкурсного комітету з 28 листопада 2019 року до 17 січня 2020 р. включно.  

Кінцевий термін реєстрації заявок є останній робочий день Установи (відповідно до графіку роботи) в межах строків, які визначені умовами оголошеного конкурсу. Заявка та документи, подані після 17 січня 2020 року, не реєструються та повертаються заявнику без розгляду.

Дата проведення конкурсу: 24 січня 2020 року.

Місцезнаходження комітету: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 65 «б».

Контактна особа: Секретар комітету Рубан Олена Михайлівна

Телефон: 044-354-04-70;

e-mail: project.sfii@gmail.com

Бюджет конкурсу: 35,0 млн. гривень. Бюджет конкурсу може змінюватись до дати закінчення прийому документів.

Форма фінансування: безвідсоткова позика на зворотній основі;

Строк на який надається фінансування: до 30 місяців;

Розмір фінансування в рамках одного проекту: до 25 млн. гривень;

Забезпечення фінансових зобов’язань:

Основне забезпечення: обов’язкові банківська гарантія та порука кінцевих бенефіціарів;

Додаткове забезпечення: застава/іпотека ліквідного майна/страхування фінансових ризиків

Вимоги до проектів для участі в конкурсному відборі: реєстрація проекту в Державному реєстрі інноваційних проектів Міністерством освіти і науки України*.

* Згідно закону України «Про інноваційну діяльність».

На отримання фінансування може претендувати проект, який отримав більше 50 балів за підсумками проведення конкурсного відбору.

 Перелік необхідних документів для участі в конкурсному відборі інноваційних проектів

 

Заява учасника конкурсного відбору інноваційних проектів