SpaceX запустила ракету з 60 інтернет-супутниками Starlink
2020-01-08
ФОНД ПІДТРИМКИ ВИНАХОДІВ МІНЕКОНОМІКИ ДЕРЖАВНЕ стимулювання використання і створення об’єктів ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ власності, стартапів
2020-01-08

Компанія з Ліхтенштейну інвестує 375 млн. євро в ВЕС на Сумщині

ESE Investment AG побудує вітроелектростанцію потужністю 250 МВт недалеко від Кролевця Сумської області
Кролевецький міськрада і ESE Investment AG підписали відповідний Меморандум про співпрацю. Компанія має намір інвестувати в будівництво ВЕС 375 млн євро. Співробітників планують навчати в Німеччині. Інвестори хочуть зареєструвати в Україні юридичну особу.

“У Сумській області існує енергодефіцит. До того ж, в Україні планують змінювати частоту в мережі, що призведе до роз’єднання енергосистем України і Росії. Україна буде приєднана до енергосистеми Європи. Тому, щоб забезпечити власні потреби і ще мати можливість продавати енергію Європі, і потрібно збільшувати потужності електростанцій, в нашому випадку – це альтернативні джерела енергії: сонце, вітер, можливо, біомаса “, – зазначив під час переговорів член Адміністративної ради ESE Investment AG Олаф Кнаппе.

За його словами, енергія буде вироблятися вітряними млинами і направлятися в єдину енергосистему України. Через деякий час “зелений тариф” буде доступний кролевчанам. До того ж, інвестори планують зареєструвати в Україні юридична особа, щоб платити податки в місцевий бюджет.
Детальніше: https://inventure.com.ua/…/kompaniya-iz-lihtenshtejna-inves…