Просування продукту на Kickstarter та як інвестувати у розвиток бізнесу?
2019-10-11
Grammarly: допомагати людям спілкуватися грамотніше.
2019-10-12

КОМАНДА MUON ПЕРЕМАГАЄ!

П’ятнадцятирічний українець Андрій Магалецький учень 145 школи м. Києва та його його команда MUON стали наймолодшими переможцями і учасниками в Конкурсі стартапів Vienna Cleantech Week 2019 від UNIDO / ООН у Відні.

 

Проект Електричні ролики MUON представили Андрій Магелецький та 18-річна Маргарита Карпенко. Головна ідея проекту – створення роликів з новим дизайном та поширення цього екологічного сучасного транспортного засобу серед молоді для сприяння захисту навколишнього середовища, зокрема зниження викидів СО2.
Українська делегація за участю Голови Правління ДІФКУ Володимира Ставнюка (Volodymyr Stavniuk) та начальника відділу Міжнародної діяльності ДІФКУ Тетяни Ціленко приймає безпосередню участь у Vienna Cleantech Week 2019. Представники GCIP Ukraine, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Міністерства енергетики та захисту довкілля України та проекти-півфіналісти конкурсу клінтех-стартапів презентують Україну.
Захід організовано UNIDO (United Nations Industrial Development Organization) з метою формування діалогу основних гравців інноваційної екосистеми країн та демонстрації їх досягнень у розбудові інноваційної інфраструктури.
Vienna Cleantech Week 2019 став конкурсним майданчиком для найкращих інноваційних проектів країн в галузі екологічно-дружніх технологій.


Державна інноваційна фінансово-кредитна установа вітає переможців конкурсу – команду MUON!

Бажаємо завжди бути «зарядженими» своїм проектом та ідеєю вдосконалюватися, успіхів у всіх починаннях, глобального маштабування, створення нових технологій та розвитку!

ДІФКУ – це заохочення та підтримка ефективних інноваційних підприємницьких рішень!