Зустріч з незалежними експертами Manfred Spiesberger Center for Social Innovation, та Nauwelaers Claire
2020-02-12
Інформаційна зустріч-презентація перспектив та можливостей розвитку співробітництва України з Малайзією
2020-02-12

Зустріч з Alfred F. Praus

Сьогодні в Державна інноваційна фінансово-кредитна установа відбулась зустріч голови правління Volodymyr Stavniuk із Alfred F. Praus Генеральним секретарем Міжнародної ради бізнес-асоціацій та торгових палат в Україні (ICBAC), президентом українсько-австрійської асоціації.

Під час зустрічі було обговорено можливості інвестиційної співпраці між сторонами та визначено пріоритетні сфери для подальшого плідного та результативного інвестиційного співробітництва.

Участь у зустрічі брали заступник голови правління Олександр Сукманов та начальник відділу міжнародної діяльності Тетяна Ціленко.
Дякуємо пану Alfred F. Praus за візит в Установу та конструктивний відкритий діалог! Сподіваємось на ефективну та результативну співпрацю.

Друзі, нагадуємо, що одне із пріоритетних завдань ДІФКУ – налагодження співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, урядовими та неурядовими організаціями іноземних держав з питань залучення фінансових ресурсів в економіку України і реалізація спільних інноваційних та інвестиційних проектів і програм