Success stories : Антон Галяшинський з проєктом WiderMultiVision
2020-02-11
Зустріч з Alfred F. Praus
2020-02-12

Зустріч з незалежними експертами Manfred Spiesberger Center for Social Innovation, та Nauwelaers Claire

ДІФКУ – важливий гравець в середовищі інноваційної та інвестиційної інфраструктури України.
11 лютого 2020 Володимир Ставнюк голова правління Державна інноваційна фінансово-кредитна установа зустрівся з незалежними експертами Manfred Spiesberger Center for Social Innovation, та Nauwelaers Claire, що займаються дослідницькою політикою у сфері інноваційної діяльності.
Володимир Ставнюк розповів про історію запуску фінансових інструментів ДІФКУ для підтримки та розвитку інновацій в Україні, про можливості які надає Установа (ДІФКУ /SFII) для інноваційних та інвестиційних проектів, а також концепцію та результати діяльності Фонд підтримки винаходів Мінекономіки– перший Фонд від Держави в особі Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України який надає грантові кошти для винаходів, корисних моделей, стартапів.
Claire Nauwelaers – організація, що займається
інноваційною і дослідницькою політикою, смарт спеціалізаціями, розробкою і оцінкою політики, кластерів у світі
Центр соціальних інновацій (ZSI) є незалежною науковою установою, яка створена в Європі для просування соціальних інновацій і створення відкритого і згуртованого суспільства.

У ZSI використовуються служби соціально-наукових досліджень, освіти, консультаційні та мережеві послуги для скорочення розриву між соціальними потребами і можливостями інформаційного суспільства, заснованого на знаннях.

Поєднуючи свою наукову основу з практичними додатками, ZSI забезпечує інтерфейс між науковими дисциплінами і секторами (трансдисциплінарності).

Робота в міждисциплінарних проектах направлена ​​на політику, що стосується досліджень, технологічного і соціального розвитку, інноваційних процесів і конкретних соціально-економічних цілей:

  1. Підтримувати соціально, екологічно і економічно сталий розвиток інформаційного суспільства.
  2. Сприяти соціальній, культурній та економічній інтеграції в Європі
  3. Брати участь в підготовці і реалізації Європейського дослідницького простору (ERA)