Подати проект на участь у конкурсному відборі Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку тепер можна через нову автоматизовану систему.

Автоматизовану систему подання проектів було розроблено та запущено Державною інноваційною фінансово-кредитною установою разом з Міністерством економічного розвитку та торгівлі у рамках проведення конкурсного відбору проектів, пов’язаних зі створенням та використанням винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної, творчої діяльності для державного стимулювання.

Подати проект на участь у конкурсному відборі за допомогою нової автоматизованої системи можна на сайті Державної інноваційної фінансово кредитної установи у розділі «Фонд підтримки винаходів» підрозділі «Подача документів на участь у конкурсному відборі», або за посиланням https://idea.difku.gov.ua/.

Нова автоматизована система подання проектів призначена полегшити учасникам процедуру подання та реєстрації заявок на участь у конкурсі та прискорити розгляд поданих проектів.

Детальну інформацію про участь у конкурсі Ви можете отримати за телефоном 354-04-74 або за посиланням https://www.sfii.gov.ua/fpv/

Використайте можливість отримати підтримку Вашого стартапу від Держави.

Віримо, що інноваційне майбутнє України – зовсім близько!