ПОЛ СЛОУН: СПРОБУЙТЕ ВПРОВАДИТИ ІННОВАЦІЇ
2019-10-17
ЦІКАВО ЗНАТИ!
2019-10-18

Запущено Інноваційний фонд SoftBank

Інноваційний фонд ЮНІСЕФ – найбільший фонд, який створений з метою фінансової підтримки стартапів на етапі early stage. Найпріорітетніші напрями роботи Фонду на даний момент – блокчейн, безпілотники, віртуальна та розширена реальність, машинне навчання, квантові обчислення, генна інженерія, інтернет речей, штучний інтелект та наносупутники.
У 2019 році Фонд здійснив 72 інвестиції у 42 країнах світу у загальному обсязі 17,9 млн. Дол. США. Фінансова та технологічна підтримка надається переважно компаніям, які використовують інноваційні технології у розрізі своєї діяльності.
Також у цьому році корпорація SoftBank Group Corp. (SBG) оголосила про запуск Інноваційного фонду SoftBank – найбільшого в світі технологічного фонду, орієнтованого виключно на швидкозростаючий латиноамериканський ринок.
Інноваційний фонд SoftBank інвестуватиме по всій Латинській Америці, включаючи Аргентину, Бразилію, Чилі, Колумбію та Мексику. А галузі, яким Фонд надає особливу увагу, включають електронну комерцію, цифрові фінансові послуги, охорону здоров’я, цифрове страхування та диджіталізацію. На даний момент корпорація SBG виділила 2 мільярди доларів на Фонд інновацій SoftBank та виконує функцію Генерального партнера.
Деталі за посиланнями:
https://unicefinnovationfund.org/#/about
https://group.softbank/…/co…/news/press/sb/2019/20190307_02/