Всесвітній День Вітру, покликаний звернути увагу на потенціал вітроенергетики
June 16, 2019
Інвестори століття: топ-10 видатних інвесторів усіх часів – K.Fund Media
June 18, 2019

Запрошуємо Усіх бажаючих! Навчатися ніколи не пізно!

До України прибудуть цікаві лектори!
Для Тебе є шанс навчитися праювати зі стартапом, або створювати масштабувати, просувати,
створювати технології, брендинг, мережеві ефекти.
Зрозуміти, що таке капіталізація та комерціалізація? Що означає прибуток, дохід та багато іншх речей, які здавалося б Ти знаєш та розумієш. Але чому твої знання не працюють на Тебе?

На заході ми розберему такі теми:
Як та навіщо залучати капітал?
Важливість стратегічного партнерства на початку існування стартапу
Як продажі впливають на оцінку компанії?
В які команди інвестори готові вкладати гроші?
Скільки невдач потрібно пережити до успіху?
Як знайти найкращий канал продажів?
Як вийти на міжнародні ринки?
Фінансовий облік з перших днів існування стартапу?

Інноземні спікери:

Стівен Мельник – Найпопулярніший автор Amazon в декількох категоріях; міжнародний доповідач, представник і маркетолог впливу; видатний професор, адвокат, організатор стандартів фінансової галузі США та колишній радник підгрупи Міністерства фінансів США з питань фінансових злочинів; президент національної асоціації адвокатів.

Алекс Шейнер – фахівець з великим досвідом у сфері розробки та планування бізнес-стратегії, цифрового забезпечення, автоматизації бізнес-процесів, управління та трансформації ІТ-портфоліо, архітектури підприємства, розробки систем та інтеграції, управління ІТ та глобальної інфраструктури. Протягом 7 років, Алекс працював як старший радник та старший експерт у Mckinsey у областях Big Data, Digital Transformation, Cloud, , Blockchain.

Генрі Штеренберг – 100% свого часу покладає на розвиток альтернативної економічної системи для України через компанію Global Transformation Platform (GTP), зареєстровану в Україні. Генрі має ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Бентлі. Міжнародний підприємець і оратор з 25-річним досвідом.

Род Робертсон здійснює нагляд за всіма видами діяльності компанії Briggs Capital – міжнародною фірмою злиття та поглинання, а також він займається консультаційною практикою з обслуговування ринку з низьким до середнього рівня.
Род особисто очолював понад п’ятдесят угод і є регулярним спікером на форумах, починаючи від Гарвардської бізнес-школи та програми MBA і закінчуючи іноземними урядами, які шукають доступ до американського капіталу та талантів.

Алекс Крамарчук має більше п’ятнадцятирічний досвіду у сфері фінансів, включаючи: формування капіталу, фінансове планування та аналіз, бюджетування та прогнозування, оцінку, управління ризиками, дослідження та належну перевірку.

Організаторами заходу є Державна інноваційна фінансово-кредитна установа Kyiv IT Cluster Coworking Platforma
Коли: 28.06.2019, 17:00

Де: м.Київ, вул. Богдана Хмельницкого, 17/52, БЦ Леонардо

Мови доповідей: англійська, українська

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/aX5eAAoxtZ4WXn95A

https://www.facebook.com/events/603243576848879/