Підписання меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння з МІМІР Б2Б ЮА
2020-01-28
Українсько-Турецький діловий форум
2020-02-04

Закрита зустріч членів ENERGY CLUB

Вчора, 29/01/2020 представниця ДІФКУ, заступниця Голови правління Яна Підлісна брала участь у закритій зустрічі членів ENERGY CLUB з Михайлом Бно-Айріяном, ексголовою Київської обласної державної адміністрації, замгендиректором ДП «НЕК «Укренерго» (2016-2019).

Актуальною темою для дискусії на зустрічі була аналітична оцінка нових можливостей енергетичних ринків.

Адже, як відомо, на сьогодні ринок енергетики потребує додаткового впровадження механізмів, що балансують виробництво та споживання електрики в режимі реального часу, управляють перевантаженнями в мережі України, усувають дисбаланси електроенергії та покращують її якість, потребують функціонування балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг. Як і раніше, галузь ВДЕ потребує державної підтримки☝️

На зустрічі Energy Club – Клуб енергетики заступниця голови правління Яна Підлісна від імені голови правління Володимира Ставнюка передала найщиріші вітання усім членам клубу та присутнім на зустрічі та наголосили, що ДІФКУ пропонує актуальні та ефективні інструменти державної підтримки для українського бізнес-сегменту.

Адже Установа надає фінансування інноваційних та інвестиційних проектів і програм відповідно до пріоритетів інноваційного та інвестиційного розвитку національної економіки і є надійним ефективним партнером у розбудові національної економіки України!

ДІФКУ дякує організаторам заходу Energy Club – Клуб енергетики за Ваш вагомий та необхідний внесок у розвиток та підтримку найактуальнішого сектору Украіни та організацію подібних заходів ! Саме завдяки подібним ініціативам експерти, представники бізнесу та Держави мають можливість долучитись до обговорення вирішення ключових енергетичних проблем сьогодення !