Звернення в.о. голови правління ДІФКУ Шкуракова Сергія Олександровича
2020-05-22
ДІФКУ має стати вітчизняним драйвером інноваційного розвитку
2020-05-28

Ефективне “перезавантаження” відносин між ДІФКУ та МАН дасть потужний поштовх для подальшої кооперації

19 травня 2020 року відбулася зустріч представників ДІФКУ з Оксеном Лісовим – директор Малої Академії Наук.

На зустрічі були присутні: Сергій Шкураков – в.о. Голови правління, Марія Прокоф’єва – начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку та Інесса Заіченко – заступник начальника відділу інноваційних та інвестиційних проєктів.

Учасники зустрічі актуалізували напрямки розвитку співробітництва між Установою та Академією.  Ефективне “перезавантаження” відносин між ДІФКУ та МАН дасть потужний поштовх для подальшої кооперації.

Такий крок стане важливим та корисним для української молоді і країни в цілому.

«Підприємців і новаторів потрібно готувати з дитинства, щоб в майбутньому у них формувалось правильне мислення, яке допоможе змінювати економіку. Діти – наше майбутнє, і сьогоднішній вклад в іх освіту та культуру інновацій надасть ефективний результат завтра» – зазначив Сергій Шкураков.

Також на зустрічі обговорили необхідність розробки детальної спільної програми взаємодій на 2020 рік та окреслення планів на 2021 рік. Державна інноваційна фінансово-кредитна установа дякує за відкритий конструктивний діалог директору МАН. Підтримка освіти, молоді та співпраця із науковим сектором – сьогоднішній пріоритет у інноваційному векторі Держави!

Довідково:

*Мала академія наук України ( МАН) – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

*Оксен Лісовий – директор МАН, кандидат філософських наук, лауреат Державної премії України в галузі освіти