ДІФКУ ВІДЗНАЧИЛА НАЙКРАЩИХ УЧАСНИКІВ STARTUP FEST-2019!
2019-11-29
Найбільші інвестори в Україну за 2019 рік: Кіпр і Нідерланди
2019-12-02

Еко + IT: Як проект BioDeposit подружив агробізнес з інтернетом

Піклуватися про планету, заробити та залишити спадок нащадкам – таку можливість дає всім бажаючим екопроект, запущений українцями в Грузії.
Biodeposit – що це?
Проект заснували українські бізнесмени, які вирішили підтримати набираючий популярність в Грузії оливковий бізнес. Почали з посадки невеликих плантацій. Протестувавши, вирішили масштабувати бізнес, і під залучення приватних інвестицій застосували інноваційну модель – розробили веб-платформу BioDeposit.ge зі зручним інтерфейсом, де можна купити дерева онлайн, щоб через кілька років почати отримувати дивіденди з врожаю. Тут же, на платформі, дерева можна перепродати.

Засновники проекту переконали скептиків – організували для покупців конкурс з безкоштовними поїздками до Грузії, де власник зможе знайти своє дерево за унікальним GPS-кодом. І навіть оснастили оливкові плантації веб-камерами, що дозволяють спостерігати за зростанням дерев віддалено. Відкритість дала плоди: в цьому сезоні продано вже більше 1000 дерев.

Стати інвестором можна володіючи для початку зовсім невеликими сумами. Дерево окупає вкладення (75 $) за кілька років; при цьому олива здатна жити століттями, а оливкове масло щорічно завойовує нові ринки.

Проект консультують фахівці з Грузії, Туреччини, Іспанії. У плані страхування Biodeposit володіє власним ноу-хау: частина дерев не надходить у продаж, формуючи резервний фонд, і якщо чиясь олива загине, її замінять такий же за віком. Страховка на перші 3 роки безкоштовна, в подальшому її можна продовжити.
Джерело: https://senior.ua/news/tag/biodeposit