Обговорено можливості співпраці ДІФКУ з «Асоціацією фермерів та приватних землевласників Харківської області»
2019-07-30
Дякуємо спікерам панельної сесії за неймовірні виступи на конференції Підтримка стартапів державою та синергія з блокчейн технологіями
2019-08-01

ДІФКУ спільно з Blockchain Ukraine ПРОВЕЛИ КОНФЕРЕНЦІЮ ЯКА ЗМУСИЛА ЧАС ЗУПИНИТИСЯ!

Сьогодні Державна інноваційна фінансово-кредитна установа разом з Blockchain Ukraine провели Конференцію Підтримка стартапів державою та синергія з блокчейн технологіями.
Конференція об’єднала 60 учасників – власники стартапів, проектів, засновників бізнес-інкубаторів, акселераторів, інноваційних середовищ, представників бізнесу, громадскості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Володимир Ставнюк – голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи привітав учасників Конференції від імені заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко зазначивши, що сьогодні Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку має низку успішних рішень у розбудові інноваційного середовища України. Але існують і певні труднощі, і ми це усвідомлюємо, і саме обговорення сьогодні надасть поштовх до їх успішного вирішення. Ми вдячні Вам за готовність працювати над переорієнтацією державної підтримки для стартапів та розвитку інноваційної екосистеми. Лише спільними зусиллями ми досягнемо значного прогресу в усунені бар’єрів, які заважають розвиватися інноваційній та інвестиційній діяльності в Україні.
Також Володимир Ставнюк презентував результати діяльності Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, адже за 7 місяців роботи Фонду зареєстровано 260 заявок, 32 проекти/стартапи стали учасниками другого етапу Конкурсу Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку наразі вони отримують послуги, маємо 10 укладених договорів з надавачами послуг, на наступному тижні очікується підписання наступних 7 договорів, 32 різні компанії залучені до участі у торгах, і це свідчить про те, що Фонд підтримки винаходів має попит та зобов’язаний функціонувати надалі та надавати державну підтримку нашим українським талантам. За 7 місяців роботи Фонду ми побачили що механізм підтримки Фонду затребуваний ринком , і про це свідчать цифри.
За результатами дослідження, у світі є всього 14 країн-лідерів за розвитком та впровадженням блокчейн-технологій, серед них й Україна. До рейтингу також ввійшли США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, ОАЕ, Грузія, Естонія, Великобританія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай. Обсяг експорту ІТ-індустрії за 2018 рік склав 3,4% ВВП. Збільшення експорту ІТ-індустрії залежить від розвитку інноваційної екосистеми України: держави, стартапів, фондів та інвесторів.
Під час конференції обговорили наявні інструменти для підтримки стартапів, координації спільних зусиль та синергії з блокчейн технологіями.
Модераторкою заходу виступила Яна Підліснa – начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку ДІФКУ
Панельна сесія була присвячена обговоренню державних та недержавних інструментів для стартапів та синергія з блокчейн технологіями.
СПІКЕРАМИ ПАНЕЛЬНОЇ СЕСІЇ ВИСТУПИЛИ:
Володимир Ставнюк – Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономрозвитку
Павло Карташов – в.о. Директора Фонду розвитку інновацій Мінфін
Олександр Дудченко – заступник директора з впровадження та інформаційного супроводу ІТ-рішень КП “ГІОЦ”
Наталия Дрик – Виконавчий директор Асоціації Blockchain Ukraine
Alexander Soroka – CEO/Founder Startup.Network
Anton Bosenkos – Член Ради директорів NEM.Fondation.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа установа дякує спікерам, що знайшли час та долучилися до обговорення, цікаві виступи спікерів,невимушена атмосфера затишку та гармонії, веселий настрій- панельна дискусія була інформативною та наповненою.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа установа дякує особисто Наталия Дрик та Anton Bosenko їх командам за великий внесок у розвиток блокчейн технології в Україні.