Прес-реліз КНЕУ-ДІФКУ
2020-06-11
Максимально ефективна реалізація інноваційних проектів неможлива без команди справжніх експертів та професіоналів…
2020-06-22

ДІФКУ разом з Tech Startup School створили унікальний проект у місті Львів

Сьогодні розвиток та підтримка інноваційних проектів – ключова задача як для Держави, так і для бізнес-спільнот.

     Державна інноваційна фінансово-кредитна установа разом з Tech Startup School створили унікальний проект у місті Львів – платформу «Asolution Hub».«Asolution Hub» – це платформа, на якій міжнародні та вітчизняні компанії мають змогу вирішити проблемні задачі стратегічного чи операційного характеру у найбільш оптимальному та економічно вигідному форматі.

     Платформа направлена на максимально швидку допомогу замовнику у реалізації проекту. Адже спеціалісти хабу беруть на себе такі напрямки роботи, як: пошук команди, відбір кваліфікованих спеціалістів, розробку технічного завдання, а також контролюють якість та строки виконання проекту. Слід зазначити, що в конкурсі виконавців можуть приймати участь також і студенти.

     Крім того, спеціалісти оцінюють задачу та формують вимоги до експертів, після чого допомагають відібрати експертів з бази.

   Одразу після цього починається пошук оптимального рішення для реалізації поставленої задачі. Як тільки рішення знайдено, після критичного аналізу його презентують замовнику для результативноі роботи по його впровадженню у «життя».

   Платформа допомагає із формулюванням завдання, а також із проведенням конкурсу для пошуку кваліфікованих експертів. Замовник отримує ефективну підтримку – а саме постійний супровід проекту.

   Команда експертів запропонує рішення, щоб запевнити замовника в тому, що є сформована система та послуги , які будуть надані експертами на найвищому рівні.

   Важливим бонусом є можливість замовника обрати вже готове рішення для власного бізнесу. На сайті хабу знаходиться база проектів, які повністю готові до впровадження.

Кожен бажаючий може ознайомитись із детальним переліком готових рішень, проектів та стартапів на офіційному сайті хабу.

Тож, компанії, які зіткнулись із певними складнощами в реалізації поставлених задач можуть їх вирішити завдяки провідним фахівцям з різних галузей, яких надає  Asolution Hub.

До того ж, команди розробників, новаторів, винахідників, експертів, які володіють унікальними знаннями аналізу та розробки передових рішень та нововведень зможуть пропонувати свою експертизу шляхом просування власних готових рішень та продуктів.

Наразі команда Asolution Hub займається розробкою та впровадженням замовлення з Данії по створенню IT- рішення. Успішно пройдено перший етап і йде активна робота по другому етапу даного проекту.

Завдяки передовому науковому, інтелектуальному та винахідницькому потенціалу Tech StartUp School та ДІФКУ як структури, що володіє базами експертів, інвесторів, проектів та виступає оператором Фонду підтримки винаходів платформа «Asoulution Hub»  надає кваліфіковану підтримку за такими напрямками:

  • Аутсорсинг та консалтинг;

  • Краудфандинг;

  • Виготовлення прототипів;

  • Навчально-розвиваючі програми від пре акселераційних до МВА;

  • Медіація;

  • Супровід реєстрації патентів та ліцензій;

  • Підтримка запуску сатрапів;

  • Бухгалтерський облік та юридичний супровід;

  • Унікальний доступ до провідних інноваційних рішень ринку України ;

Унікальність хабу та фундаментальна підтримка, яку надає ДІФКУ, мають за мету не лише створити міцну платформу, а й підтримувати її для розвитку, взаємодії інноваційних спільнот та реалізації новаторських проектів!

Посилання на платформу: https://asolutionhub.com/