ДІФКУ спільно з Blockchain Ukraine ПРОВЕЛИ КОНФЕРЕНЦІЮ ЯКА ЗМУСИЛА ЧАС ЗУПИНИТИСЯ!
2019-07-31
Інноваційний потенціал українських стартапів невпинно розвивається!
2019-08-01

Дякуємо спікерам панельної сесії за неймовірні виступи на конференції Підтримка стартапів державою та синергія з блокчейн технологіями

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа дякує СПІКЕРАМ ПАНЕЛЬНОЇ СЕСІЇ за неймовірні виступи на конференції Підтримка стартапів державою та синергія з блокчейн технологіями.

Володимир Ставнюк– Голова правління Державна інноваційна фінансово-кредитна установа Мінекономрозвитку
Павло Карташов – в.о. Директора Фонду розвитку інновацій Мінфін
Наталия Дрик – Виконавчий директор Асоціації Blockchain Ukraine
Alexander Soroka – CEO/Founder Startup.Network
Anton Bosenko – Член Ради директорів NEM.Fondation.
Вони були головними героями Дня, вражали своїми здобутками та внесками у розбудові інноваційної екосистеми України , надихали власним прикладом та духом!
Дякуємо також модераторці конференції Яні Підлісній – начальнику відділу комунікацій і стратегії розвитку ДІФКУ, за те, що не дозволяла напруженим моментам псувати атмосферу, а гарно підбирала жарти і розвіювала негатив, і звичайно за те, що знає як отримати правду і не боїться цю правду озвучити.
Чекаємо на Ваші фідбеки, адже ми стараємось для Вас і нам важлива Ваша думка!
Можливо, Ви маєте питання на які б Ви хотіли б отримати відповіді, працівники ДІФКУ із задоволенням нададуть консультацію.
І якщо так сталось, що сьогодні Ви не змогли прийти на наш Захід, то ми пізніше поділимось посиланням на відеозапис конференції.