ДІФКУ спільно з Blockchain Ukraine ПРОВЕЛИ КОНФЕРЕНЦІЮ ЯКА ЗМУСИЛА ЧАС ЗУПИНИТИСЯ!
July 31, 2019
Інноваційний потенціал українських стартапів невпинно розвивається!
August 1, 2019

Дякуємо спікерам панельної сесії за неймовірні виступи на конференції Підтримка стартапів державою та синергія з блокчейн технологіями

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа дякує СПІКЕРАМ ПАНЕЛЬНОЇ СЕСІЇ за неймовірні виступи на конференції Підтримка стартапів державою та синергія з блокчейн технологіями.

Володимир Ставнюк– Голова правління Державна інноваційна фінансово-кредитна установа Мінекономрозвитку
Павло Карташов – в.о. Директора Фонду розвитку інновацій Мінфін
Наталия Дрик – Виконавчий директор Асоціації Blockchain Ukraine
Alexander Soroka – CEO/Founder Startup.Network
Anton Bosenko – Член Ради директорів NEM.Fondation.
Вони були головними героями Дня, вражали своїми здобутками та внесками у розбудові інноваційної екосистеми України , надихали власним прикладом та духом!
Дякуємо також модераторці конференції Яні Підлісній – начальнику відділу комунікацій і стратегії розвитку ДІФКУ, за те, що не дозволяла напруженим моментам псувати атмосферу, а гарно підбирала жарти і розвіювала негатив, і звичайно за те, що знає як отримати правду і не боїться цю правду озвучити.
Чекаємо на Ваші фідбеки, адже ми стараємось для Вас і нам важлива Ваша думка!
Можливо, Ви маєте питання на які б Ви хотіли б отримати відповіді, працівники ДІФКУ із задоволенням нададуть консультацію.
І якщо так сталось, що сьогодні Ви не змогли прийти на наш Захід, то ми пізніше поділимось посиланням на відеозапис конференції.