Малий і середній бізнес в Україні приносить 55% валового внутрішнього продукту в економіку країни
2019-12-20
Відбулось Десяте засідання Конкурсної комісії з відбору проектів для державного стимулювання
2019-12-20

Дякуємо команді YEP за організацію надзвичайно інноваційного та результативного заходу Demo day!

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа дякує команді YEP Андрію Заікіну за організацію надзвичайно інноваційного та результативного заходу Demo day!

ЩО Ж ТАКЕ YEP?
YEP – це мережа академічних стартап-інкубаторів. Можливість без ризиків спробувати себе у підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці.

МІСІЯ полягає у створенні екосистему молодіжного підприємництва в Східній Європі, яка надає можливості молоді для персонального та професійного розвитку.

Доречі ,YEP став найкращим проектом на конкурсі ініціатив, що розбудовують стартап-екосистему міст і взяв участь у The Next Web Startup City Summit 2017 в Амстердамі.

Мережа YEP стала членом UBI Global Network. Однією з 600 інкубаційних програм з 70 країн світу, що відповідають найкращим світовим стандартам підриємницької освіти.

Наразі команда пропонує розвиток молодіжних проектів та стартапів за такими напрямами:
🔘YEP Starter – програма з підприємництва, у якій ти за 3 місяці з допомогою менторів із бізнесу створиш власний стартап!
🔘 YEP!ACCELERATOR
Програма має на меті надавати резидентам індивідуальну менторську підтримку та за допомогою різних інструментів допомогти командам вийти на новий рівень розвитку своїх продуктів і компаній.
🔘YEP! CLUBS –
Клуб створюється за ініціативи університету або факультету.
УЕР забезпечує повний методологічний та організаційний супровід роботи клубів.
ДІФКУ щиро пишається партнерами YEP! Пишемо сторінки ІННОВАЦІЙНОЇ історії України разом !