Революція у AgTech
2020-07-17
ДП «Держзовнішінформ», Triosan Holding Kft. та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа підписали Меморандум про співпрацю
2020-07-21

До уваги колег та партнерів ДІФКУ!

Шановні колеги та партнери ДІФКУ!

Я не є прибічником публічних заяв, та на жаль, поширення заступником голови правління ДІФКУ Підлісною Яною Вікторівною упередженої та недостовірної інформації щодо окремих посадових осіб ДІФКУ та їх діяльності завдає шкоди репутації та іміджу Державній інноваційній фінансово-кредитній установі в цілому, та призводить до потреби надання коментарів щодо ситуації, яка склалася.

ДІФКУ є державною Установою, має державну форму власності і рішення про доцільність чи недоцільність призначення на посаду конкретної людини приймає держава в особі своїх органів відповідно до чинного законодавства.

Незгода особисто Підлісної Я.В. з діями держави, зокрема щодо кадрової політики, є її особистою точкою зору.

Оприлюднення Підлісною Я.В. популістських постів у соціальних мережах та поширення недостовірної інформації іншими способами, у тому числі у необґрунтованих скаргах в усі можливі органи, не спростовує факту виявлення системних порушень, допущених шановною Яною Вікторівною у своїй діяльності, та які були доведені до відома Органу управління майном та правоохоронних органів.
На цей час Органом управління майном вже погоджене звільнення Підлісної Я.В. із займаної посади.

Проте, з 25.06.2020 Підлісна Я.В. перебуває на лікарняному, що не заважає їй продовжувати активну діяльність по розповсюдженню надуманих фактів.

Прошу Вас врахувати, що ДІФКУ не є приватною Установою, діяльність якої регулюється Статутом, нормативними актами держави і Органу управління майном, а наймані працівники зобов’язані діяти лише у спосіб та в межах передбачених чинним законодавством, в інтересах ДІФКУ та України, відповідно до ввірених їм обов’язків.

Безумовно, з розвитком інформаційних технологій кожна особа має можливість поширювати інформацію будь-якого змісту серед необмеженого кола людей, однак з метою захисту інтересів ДІФКУ, поширення недостовірної інформації обов’язково завершиться зверненням за захистом до суду про захист честі, гідності, ділової репутації.

СЕРГІЙ ШКУРАКОВ